Home / Aktualności / Google Auto Awesome stworzy niepowtarzalną historię z twoich zdjęć lub filmów

Google Auto Awesome stworzy niepowtarzalną historię z twoich zdjęć lub filmów

Google Auto AwesomeZapomnijmy na chwilę o premierach Google takich jak smartfon Nexus, nowym systemie Android i innych bowiem Google przygotowuje bardzo ciekawy projekt. Google Auto Awesome to pomysł podobny do tego zaprezentowanego przez HTC. Nie wiecie o czym mowa?

Oczywiście chodzi tutaj o HTC Zoe, którym wzorował prawdopodobnie się Google. Auto Awesome umożliwia nagrywanie filmików oraz zastosowanie zintegrowanych w Google+ przejść, dodanie ścieżki dźwiękowej oraz efektów wideo z minimalną interwencją użytkownika.

 Niesamowite filmiki mogą być także tworzone z naszych zdjęć udostępnionych na Google+, tworząc coś w stylu animowanych gifów z najciekawszych znaniem „wielkiego brata” zdjęć.

Inteligentną edycję filmów, w tym jego docinanie a także techniki sekwencji przypominające te profesjonalne za pomocą różnego rodzaju mediów będzie zajmowało się oprogramowanie Google Auto Awesome.

Google SVP Vic Gundotra choć nie udzielił dziś za dużo informacji na temat tego projektu ani jak dokładnie Auto Awesome będzie działał to jednak dało się odnieść wrażenie, że produkt ten jest już dosłownie za rogiem. Jeśli chcecie śledzić na bieżąco jego postęp Polecamy #momentsthatmatter w serwisie Google plus.

Źródło:  Google