Home / Aktualności / Głupi i głupszy bardziej – czyli Lloyd i Harry powracają

Głupi i głupszy bardziej – czyli Lloyd i Harry powracają

14 listopada 2014 miała swoją polską premierę druga część legendarnego filmu „Głupi i głupszy”, która nosi tytuł „Głupi i głupszy bardziej”.

Najnowsze dzieło braci Farrelly opowiada o dalszych losach dwójki przyjaciół, którymi są Lloyd Christmas (Jim Carrey) i Harry Dunne (Jeff Daniels). Pewnego dnia po 20 latach Lloyd wyjawia Harremu, że „wkręcał” go w to, iż jest on inwalidą.

Niedługo po tym wydarzeniu Harry odnajduje pocztówkę od swojej byłej dziewczyny, z której wynika, że ma on z nią córkę. W związku z tym Harry i Lloyd postanawiają ją odnaleźć, a po drodze do tego celu spotyka ich oczywiście mnóstwo zabawnych sytuacji.

Za scenariusz najnowszych przygód dwójki ww. bohaterów poza braćmi Farrelly odpowiadają także Sean Anders, John Morris, Bennett Yellin oraz Mike Cerrone.

Ceny biletów w jednym z kin sieci Multikino (Stary Browar w Poznaniu) wynoszą: 17 zł (uczniowie i studenci), 18,5 zł (bilet ulgowy np. seniorzy w wieku 60+) oraz 25 zł (za bilet normalny). Z kolei w warszawskich Złotych Tarasach ceny są o około 6 zł wyższe.


Źródło: Internet

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.