Home / Aktualności / Genius HS-920BT – stylowe i nowoczesne słuchawki Bluetooth

Genius HS-920BT – stylowe i nowoczesne słuchawki Bluetooth

Genius HS-920BT to najnowsze bezprzewodowe słuchawki tej marki, które właśnie pojawiły się w sprzedaży na wybranych rynkach. Zestaw ten oferuje wsparcie dla technologii Bluetooth i jest on dostępny w szeregu modnych, młodzieżowych kolorów.

Słuchawki Genius HS-920BT poza nowoczesną stylistyką dysponują wbudowanym mikrofonem, a także zgodnością z takimi profilami Bluetooth jak A2DP oraz AVRCP. Pierwszy z nich (Advanced Audio Distribution Profile) definiuje role źródła, jak i odbiornika dźwięku, zaś drugi o nazwie (Audio/Video Remote Control Profile) pozwala użytkownikowi na kontrolę urządzeń audio/wideo, do których ma on dostęp, przy pomocy jednego urządzenia pełniącego rolę pilota zdalnego sterowania.

Zestaw słuchawkowy Genius HS-920BT na chwilę obecną jest już w sprzedaży na rynkach w USA oraz Kanadzie, gdzie klienci mogą wybierać spośród takich wersji kolorystycznych, jak: biały, czarny, niebieski, różowy, szary oraz żółty.

Sugerowana cena detaliczna modeli z serii HS-920BT wynosi 49,99 dolarów.

Źródło: Genius, Internet
Genius HS-920BT 01

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.