Home / Aktualności / Games with Gold Wrzesień 2014

Games with Gold Wrzesień 2014

Spokojnie panie i panowie, gry ze złotem (Games with Gold) we wrześniu nie są aż takie złe (zależy z którego punktu na to patrzeć.

Microsoft uraczył nas bowiem najlepszym co ma do zaproponowania czyli serią Halo, ale wszystko po kolei.

Posiadacze konsol Xbox 360 otrzymają jak zwykle dwie gry, z których jedna to Monaco: What’s Yours is Mine zaś drugą Halo: Reach czyli wstęp do sagi o Masterchiefie gdzie heroiczny bohater będzie się zmagał z nieprzyjaznymi tubylcami na odległej planecie.

Monaco to nietypowa gra sieciowa w stylu retro, w którą można grać samemu, można też z 2-3 znajomymi. Naszym zadaniem jest rabowanie a całość widzimy z lotu ptaka (coś na styl Alien Breed).

Gra ta dostępna będzie od 1 do 15 września, zaś Halo Reach od 16 do końca miesiąca.
Konsolowcy nowej generacji czyli Xbox One otrzymają grę, która wyciśnie ostatnie soki z tej konsoli a grafika powali ich na kolana. 

Super Time Force to platformówka w stylu Contra, z nieco gorszą (tak!) grafika. Nie oddawajcie swoich monitorów czy telewizorów do naprawy ani nie sprawdzajcie daty czy przypadkiem nie jest rok 1980-ty.

Ciekawą rzeczą w tej grze jest to, że po utracie życia u naszego boku będzie walczył nasz duch. Pomimo wspomnianej grafiki zabawa szykuje się niezła więc pady w ręce i do dzieła… jak tylko gra będzie dostępna do pobrania czyli przez cały wrzesień.

Tak to tyle tylko jedna gra będzie dostępna na tą konsolę, więc delektujcie się nią powoli.