Home / Aktualności / Games with Gold styczeń 2015 – darmówki od Microsoftu

Games with Gold styczeń 2015 – darmówki od Microsoftu

Games with Gold
Posiadacze kont Xbox Live Gold w ramach programu Games with Gold otrzymają w styczniu tradycyjnie trzy gry (pomiędzy konsolami Xbox One oraz 360).

Tradycyjnie Microsoft nie trafił w nasze gusta, lecz nie powiedziane, że wam się coś nie spodoba. Niestety z nadmiaru pracy nie mieliśmy czasu wysłać życzeń do świętego Mikołaja o lepsze tytuły gier, lub chociaż o jedną grę więcej na Xbox One.

Tak więc posiadacze starszej 360-tki otrzymają dwie gry z których pierwsza MX vs. ATV Alive to klasyczne szaleństwo motocrossowe będące produkcją z 2011 roku (dostępne od 1 do 15 stycznia), zaś po nim dostaniecie rodzimą produkcję Wiedźmin 2: Zabójcy królów (Witcher 2: Assassins of Kings), którą można będzie pobrać pomiędzy 16 a 31 stycznia. Tego tytułu nikomu chyba przedstawiać nie trzeba, gdyż na całym świecie jest on doskonale znany. Tradycyjnie zwiastuny obu gier znajdują się poniżej.

Xbox One jak można się domyśleć otrzyma tylko jedną grę przez cały miesiąc i nie będzie to żadna wysoko budżetowa produkcja a natomiast Dark Dreams Don’t Die gdzie zobaczymy nieco „nietypową” oprawę graficzną szczególnie jeśli chodzi o rozwiązywanie tajemniczego morderstwa.

 

Mamy nadzieję, że coś z wyboru panów z Microsoftu przypadnie wam do gustu jeśli chodzi o Games with Gold oddanych wam na początku tego roku. Zachęcamy do komentowania.