Home / Konsole / Games With Gold na październik – co otrzymamy za darmo

Games With Gold na październik – co otrzymamy za darmo

super-mega-baseball

Październik zbliża się wielkimi krokami, tak samo jak Games With Gold czyli inicjatywa nagradzania posiadaczy kont Xbox Live za lojalność do konsol Xbox One i Xbox 360.

Tradycyjnie otrzymamy cztery gry, dwie na Xboxa 360 oraz 4 na Xbox One (z których dwie przez kompatybilność wsteczną).

Pierwszym dostępnym tytułem na najnowszą obecnie konsolę (Xbox One / One S) jest Super Mega Baseball: Extra Innings czyli baseball z odrobiną humoru. Grę cechuje ponadto zróżnicowany poziom trudności, wierne odwzorowanie fizyki oraz bliskie rzeczywistości statystyki z rozgrywki. tytuł ten dostępny będzie za darmo przez cały październik.

 Jeśli nie jesteście fanami sportu zaciekawi was z pewnością Escapist, pikselowata gra, w której wcielicie się w uciekającego z „ciupy” więźnia. Choć grafika nie powala na kolana, to sama rozgrywka stoi na wysokim poziomie, w związku z czym szczerze możemy ją polecić. Grę tę będzie można bezpłatnie ściągnąć pomiędzy 16 października a 15 listopada.

Trzecią grą w ramach Games with Gold jest MX vs ATV Reflex będący jak się można domyśleć symulatorem jazdy motokrosem, quadem i innymi offroadowymi pojazdami. Gra dostępna będzie na obie konsole (Xbox One i 360) pomiędzy 1 a 15 października.

Ostatnim, darmowym tytułem dla posiadaczy kont Xbox Live Gold jest I Am Alive, gra wcielająca nas w fana sportów ekstremalnych takich jak wspinaczka po najwyższym wieżowcu, górze czy przeszukiwanie mistycznych ruin, wszystko w poszukiwaniu emocji, świeżego powietrza i znalezisk. Ten intrygujący tytuł możecie pobrać na Xbox 360 i Xbox One pomiędzy 16 października a jego końcem.

Jak tym razem oceniacie gry na Xboxa, które zafundował nam za darmo Microsoft? Naszym zdaniem są całkiem niezłe. Nie są to tytuły AAA, aczkolwiek nadal interesujące.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.