Home / Konsole / Games with Gold kwiecień 2015 – aż 6 gier dla posiadaczy Xbox Live Gold

Games with Gold kwiecień 2015 – aż 6 gier dla posiadaczy Xbox Live Gold

Games with Gold
Posiadacze Xbox Live Gold otrzymają w kwietniu dwukrotnie więcej niż dotychczas darmowych tytułów w ramach Games with Gold. Kolejny miesiąc Microsoft świętuje rekordowe pobieranie gier przez posiadaczy konsol Xbox One i Xbox 360.

Czym by to nie było spowodowane, należy się jak najbardziej cieszyć gdyż nie będzie to trwać wiecznie. Zobaczmy zatem w co będziemy grać w miesiącu kwietniu.

Xbox One

Pool Nation FX
Rozpoczynając od Xbox One, jego posiadacze dostaną od razu dwa tytuły, którymi będą Pool Nation FX, która jest niczym innym jak symulacja bilarda (lub snookera jak wolą niektórzy)  oraz Child of Light, gra osadzona w bajkowym klimacie i przypominająca nieco niedawno wydaną grę Ori and the Blind Forest.

Child of Light
Grę Child of light mieliśmy okazję w zeszłym roku dla was zrecenzować, także jeśli chcecie zobaczyć czy warto w nią zagrać, zachęcamy do lektury.


Xbox 360

Xbox 360 otrzyma z kolei aż 4 darmowe tytuły, z których pierwsze dwa czyli Gears of War Judgement oraz Terraria będą dostępne od 1 do 15 kwietnia, natomiast dwa kolejne Assassin’s Creed: Black Flag i Army of Two The Devil’s Cartel od 16 do końca miesiąca.

Gears of War Judgement

Gears of War Judgement jest la przypomnienia jednym z lepszych FPS-ów na Xboxa, i przenosząca nas do czasów jeszcze sprzed tych znanych z trylogii. Gra wprowadziła kilka innowacji takich jak ciekawy tryb wieloosobowy w tym OverRun, bazujący na nowej klasie tryb współzawodnictwa stawiającego żołnierzy Locusta i COG naprzeciwko siebie.

Teraria
Terraria jest z kolei typowym  sandboxem, w którym będziemy odkrywać, tworzyć konstruować  i walczyć z różnymi stworzeniami w przypadkowo tworzonym świecie 2D.

Assassin's Creed Black Flag

W Assassin’s Creed: Black Flag znów będziemy Assasynem, tyle że tym razem zakosztujemy pirackiego życia. Gra zyskała sobie miano jednej z lepszych w związku z czym należy koniecznie w nią zagrać i samemu przeżyć nie tylko walkę lądową ale przede wszystkim morskie bitwy.

Army of Two The Devil's Cartel

Army of Two The Devil’s Cartel to kolejny FPS, i znów dosyć ciekawy gdyż wcielimy się w zamaskowanych stróżów prawa rozprawiających się z kartelem. Żadna ze stron nie ustąpi w związku z czym zapowiada się naprawdę niezła jadka, a jak wiadomo zwycięzca może być tylko jeden.

Tak więc widzicie, i ami to musimy przyznać kwietniowa dawka rozrywki jest nadzwyczaj dobra i chciało by się powiedzieć obfita. Mamy nadzieję, że w te święta nie tylko będziecie się najadać ale równie trochę pogiercujecie na swoich konsolach. No ale jakby mogło być inaczej, nieprawdaż? Jak zwykle widzimy się w kolejnym miesiącu z nowymi grami w ramach Games with Gold.