Home / Aktualności / Games Gold na kwiecień – potężna dawka dobrych tytułów na Xboxa

Games Gold na kwiecień – potężna dawka dobrych tytułów na Xboxa

games with gold kwiecien 2016

A więc znamy już kolejną dawkę gier dla posiadaczy Xbox One i 360 w ramach Games with Gold na kwiecień. Wśród 4 tytułów gier na Xbox One (w tym dwóch przez kompatybilność wsteczną) oraz dwóch dla poczciwej 360-tki, znalazły się całkiem niezłe produkcje.

Posiadacze kont Xbox Live Gold oraz konsoli Xbox One będą mogli pobrać za darmo grę The Wolf Among Us przez cały miesiąc, zaś pomiędzy 16 kwietnia a 15 maja grę Sunset Overdrive.

  • The Wolf Amongs US
  • Sunset Overdrive

Podczas gdy pierwsza to bazowana na komiksach gra, w której końcowe zakończenie będzie zależało od podejmowanych przez nas decyzji, tak druga produkcja powinna nas skutecznie rozluźnić a to za sprawą wykańczania chord niezbyt przyjemnych i przyjaznych potworów w post-apokaliptycznym świecie.

  • Dead Space
  • Saints Row IV

Xbox 360 z kolei otrzymają dwie gry, wśród których pierwsza Dead Space będzie dostępna od 1 do 15 kwietnia, natomiast druga Saints Row IV od 16 do końca miesiąca.

Dead Space to kosmiczny shooter widziany z perspektywy trzeciej osoby. W nim też będziemy musieli przetrwać na kosmicznej stacji, na której coś poszło nie tak i zamiast załogi zastaliśmy jej szczątki. Jak się okazuje coś chce i nas pozbawić życia.

Zwolenników futurystycznych wizji i spotkań z osobnikami z kosmosu ucieszy Saints Row IV, w której jako prezydent Stanów Zjednoczonych będziemy musieli przetrzepać kosmitom tyłki i wysłać ich z powrotem skąd przylecieli (innym mieszkańcom też się może oberwać – ku naszej uciesze oczywiście). Na uwagę przy okazji tej produkcji zasługuje potężna dawka humoru, broni oraz efektów specjalnych.

Tak więc jak widzicie, Microsoft zaszalał z Games with Gold w tym miesiącu, oddając kilka dużych produkcji za darmo. Ciekawi jesteśmy czy Sony odpowie tym samym w PlayStation Plus. Tego powinniśmy się dowiedzieć już wkrótce.