Home / Telefonia mobilna / Game Recorder+ – nagraj gameplay w smartfonach Samsung Galaxy

Game Recorder+ – nagraj gameplay w smartfonach Samsung Galaxy

Game-Recorder-Samsung-GalaxyGame Recorder+ to najnowsza aplikacja opracowana przez Samsunga, która umożliwia nagrywanie rozgrywek na urządzeniach tej firmy. Nagrywanie jak gramy (gameplay) na konsolach czy komputerach PC to już normalna sprawa. Nie jest tak jednak w przypadku smartfonów i tu próbuje zabłysnąć Samsung ze swoją aplikacją, która to umożliwi na urządzeniach z rodziny Galaxy.

Podczas gdy większość dostępnych aplikacji do tego celu dostępnych w Google Play Store wymaga zrutowania swojego smartfona, tak Samsung ze swoją aplikacją Game Recorder+ umożliwia ne tylko nagranie rozgrywki, ale również komentarzy do niej.

Co więcej dźwięk jest przechwytywany bezpośrednio z danego urządzenia, co sprawia, że jakość nie jest a taka zła. To jeszcze nie koniec możliwości aplikacji Game Recorder+, gdyż jest ona w stanie zoptymalizować pamięć naszego smartfonu do danej gry, a widget umożliwiający rozpoczęcie nagrywania jest zawsze na wierzchu, umożliwiając tym samym pełną kontrolę.

Filmiki mogą być nagrywane z maksymalną rozdzielczością 1080p, przycinane i wysyłane na YouTube bezpośrednio z aplikacji.

Oczywiście aby móc korzystać z powyższych dobrodziejstw należy mieć jeden ze smartfonów takich jak Galaxy S6, S6 Edge, Note 4, S5, Note 3, S4 lub Note 2.