Home / Aktualności / G.Skill przedstawia pamięci DDR4 z serii RipJaws 4

G.Skill przedstawia pamięci DDR4 z serii RipJaws 4

G.Skill RipJaws 4 to najnowsze pamięci tego producenta, które dedykowane są entuzjastom PC oraz overclockerom. Kości z tej linii dostępne są w dwóch wersjach pojemności (16 oraz 32 GB) i efektywnych prędkościach pracy wynoszących od 2400 do 3000 MHz.

Pamięci G.Skill RipJaws 4 to moduły pamięci RAM, które adresowane są dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy planują zbudować zestaw oparty o platformę Intel Haswell-E (LGA 2011-3). Kości te oferują ponadto wsparcie dla profili Intel XMP 2.0.

Kości z rodziny RipJaws 4 na chwilę obecną oferowane są w jednym z internetowych sklepów w systemie pre-order w wersjach o efektywnej prędkości pracy wynoszących 2400, 2666 oraz 3000 MHz. Wszystkie oferowane przez sklep overclockers.co.uk pamięci z ww. serii to zestawy quad channel.

Niewykluczone, że na rynku pojawią się także wolniejsze wersje pamięci RipJaws 4, które będą zgodne ze specyfikacją DDR4-2133.

Poniżej prezentujemy zdjęcia oraz ceny modułów G.Skill RipJaws 4.

G.Skill RipJaws 4 - ceny G.Skill RipJaws 4 Blue G.Skill RipJaws 4 Dark

G.Skill RipJaws 4 Red

Źródło: Overclockers.co.uk, TechPowerUp

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.