Home / Konsole / Forza Horizon 2 Fast and Furious za darmo (czasowo)

Forza Horizon 2 Fast and Furious za darmo (czasowo)

Forza Horizon 2 Fast and Furius Xbox One
Witam wszystkich szybkich i tych wściekłych też, którzy lubią się pościgać a na razie nie mają pieniędzy na grę Forza Horizon 2 Fast and Furious.

Mam dla was dobrą wiadomość jako, że gra ta będzie dostępna na konsole Xbox One oraz Xbox 360 zupełnie za darmo aż do 10 kwietnia, tak więc święta zapowiadają się nadzwyczaj ciekawie. Nie dość, że znamy już Games with Gold na kwiecień, i gry są naprawdę dobre, to teraz możemy przynajmniej na chwilę dorzucić i tą wyjątkową grę.

Co prawda, jak może już wiecie, inna gra samochodowa – The Crew też oferuje możliwość przetestowania przed zakupem, to jednak tylko przez dwie godziny, co za szkoda.

Niemniej jednak nic nie szkodzi aby zanurzyć się  w świecie Forza Horizon 2 Fast and Furious, tym bardziej jeśli mieliście okazję oglądać film, lub przynajmniej zwiastun / filmik z tworzenia tej produkcji.

Jak mogliśmy się dowiedzieć gra i film jest naprawdę bardzo zbliżona, szczególnie pod względem dynamiki jazdy co sprawia, że przynajmniej na wirtualnym ekranie będziemy mogli poczuć emocje podobne do tych w filmie.

Musimy wam zdradzić, że już pobieramy tą grę na redakcyjną konsolę, w związku z czym możecie się spodziewać pierwszych filmików prezentujących tą grę już niebawem.