Home / Aktualności / U.F.O. w World of Warplanes – zimowe nowości z okazji gwiazdki

U.F.O. w World of Warplanes – zimowe nowości z okazji gwiazdki

Firma Wargaming ma przyjemność poinformować, że z okazji kalendarzowej zimy i zbliżających się świąt, przygotowaliśmy zupełnie nowy tryb gry dla wirtualnych pilotów o nazwie Śnieżki i będzie on dostępny od jutra, tj. 18 grudnia 2014 do 15 stycznia 2015 .

Zaoferuje graczom zupełnie nową mapę, codzienne misje, wyjątkowe materiały eksploatacyjne oraz niecodzienny model samolotu. W trybie śnieżek gracze będą walczyć przeciwko sobie w bitwach drużynowych siadając za sterami maszyny o nazwie kodowej UFO Odin 42M, która strzela kulkami śnieżnymi zamiast rakiet. Maszyna ta zostanie udostępniony wszystkim graczom zupełnie za darmo wraz z 100% wytrenowaną załogą oraz miejscem w garażu.

Wyjątkowy sprzęt eksploatacyjny obejmującego fajerwerki, iskierki i flary dymne gracze zdobędą wykonując dzienne misje i zyskując osiągnięcia.

Wszyscy gracze, którzy wykonają główną misję „Szczęśliwego Nowego Roku!” otrzymają wyjątkowy samolot, odwzorowany zgodnie z historycznymi deskami kreślarskimi, Dornier Do 17Z-7 Kauz.

U.F.O. w World of Warplanes 01

Dornier Do 17Z-7 Kauz 01

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.