Home / Aktualności / Enermax Mighty Charger – multifunkcyjne, uniwersalne czytniki kart pamięci

Enermax Mighty Charger – multifunkcyjne, uniwersalne czytniki kart pamięci

Firma Enermax ogłosiła rynkową dostępność swoich najnowszych czytników kart pamięci z serii Mighty Charger. Urządzenia o symbolach ECR501 oraz ECR301 to konstrukcje dedykowane odpowiednio do instalacji w zatokach 5,25 oraz 3,5 cala.

Pierwszy z ww. czytników – model ECR501 – to 5,25-calowy czytnik kart pamięci, który poza możliwością współpracy z kartami typu SD (SDHC/SDXC/MMC/RS MMC) oraz microSD, a także M2, MS (PRO/PRO DUO) i CF (I/II/MD), dysponuje takimi portami jak: eSATA, USB 3.0, USB 2.0 oraz portem USB służącym do ładowania innych urządzeń.

Dodatkowo posiada on specjalną zatokę, w której możemy umieścić dysk twardy o średnicy 3,5 cala. Z kolei model o symbolu ECR301 to 3,5-calowa konstrucja, która z oczywistego powodu jakim są mniejsze rozmiary od wersji ECR501, pozbawiona jest wspomnianej powyżej zatoki na dysk twardy. Sugerowane ceny detaliczne czytników ECR501 oraz ECR301 wynoszą odpowiednio 31,9 oraz 29,9 euro.

Enermax_Mighty_Charger_ECR501_01 Enermax_Mighty_Charger_ECR301_01

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.