Home / Gry / FPS / Drugie DLC Call of Duty: Black Ops III Eclipse dostępne na PS4 już w kwietniu

Drugie DLC Call of Duty: Black Ops III Eclipse dostępne na PS4 już w kwietniu

Call of Duty Black Ops III Eclipse

Już niebawem, bo 19 kwietnia zostanie udostępnione drugie DLC do gry Call of Duty: Black Ops III Eclipse, w pierwszej kolejności na systemy PlayStation 4 a następnie na inne platformy obecnej generacji. Dodatek  Eclipse, poza czterema ekscytującymi mapami do trybu multiplayer będzie również zawierać nową przygodę w trybie Zombie, która rozegra się na Pacyfiku w okresie II Wojny Światowej. 

 

Eclipse zawierać będzie cztery nowe mapy dla trybu gry wieloosobowej: Spire, Rift, Knockout oraz Verge – remake klasycznej mapy z Call of Duty: World at WarBanzai.

  • Spire: Spire przenosi zmagania do futurystycznego, suborbitalnego terminala lotniskowego, umiejscowionego wysoko w chmurach. Wielopoziomowa architektura i otwarte przestrzenie będą sprzyjać intensywnej walce na średni dystans, w zaawansowanym technologicznie, cywilnym środowisku. Należy uważać na swoje kroki, bo jeden nierozważny ruch może zakończyć się upadkiem wprost w stratosferę.
  • Rift: Jądro futurystycznego kompleksu militarnego umiejscowionego wysoko nad kraterem aktywnego wulkanu. Rift to głównie wąskie leje, przez co mapa promuje intensywne starcia. Wykorzystując ruch centrum kompleksu można jednak przechytrzyć przeciwników przemierzając tereny niedziałającego systemu kolejowego.
  • Knockout: Mapa z retro smaczkiem umiejscowiona w tradycyjnej świątyni Shaolin, w której rozgrywane są krwawe turnieje Kung Fu. Knockout to arena średniej wielkości, na której da się zauważyć wyraźny kontrast pomiędzy tradycyjną architekturą budynków oraz eklektycznymi wnętrzami w stylu lat 70-tych, a wszystko to w czasie walki na średnim dystansie.
  • Verge: Przeprojektowana, klasyczna mapa, znana jako Banzai w Call of Duty: World at War, będzie rozgrywać się w mrocznej, post-apokaliptycznej przyszłości, gdzie dwie wrogie frakcje okopały się na swoich pozycjach i toczą ze sobą nieustanne boje. Przejmijcie kontrolę nad kluczowym mostem, fortecą i systemem tuneli oraz wodospadem w szybkich starciach.

 

Eclipse zaoferuje również Zetsubou No Shima, długo oczekiwaną, nową odsłonę fabuły trybu Zombie.  Bohaterowie kontynuują walkę, mającą na celu powstrzymanie apokalipsy zombie, nie tylko w naszym uniwersum, ale we wszystkich światach.

Tym razem znajdują się oni na oddalonej wyspie na Pacyfiku, na której mieści się obiekt Division 9: sekretne, biologiczne laboratorium badawcze, które eksperymentując z działaniem Elementu 115 na ludzi, zwierzęta i roślinność, stworzyło koszmar wykraczający poza wszelkie wyobrażenia. Zetsubou No Shima to bogata mapa zawierająca nowe rodzaje zombie, mechanizmów transportowych, zabójczych pułapek a także nowe questy poboczne.

Ważną informacją jest również ta, że zawartość Eclipse DLC nie będzie dostępna na platformach PS3 i Xbox 360.

Call of Duty  Black Ops III Eclipse x