Home / Aktualności / gry / Dota 2 Reborn – przygotuj się na nieprzespane noce

Dota 2 Reborn – przygotuj się na nieprzespane noce

Dota 2 Reborn 00

Dota 2 Reborn to odświeżona wersja znanej gry Dota 2 z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) od Valve, która już niebawem ma zostać oddana w ręce graczy. Poradnik dla początkujących do tej gry możecie znaleźć tutaj.

W nowej odsłonie gra otrzyma m.in. bardziej intuicyjny interfejs użytkownika, silnik gry oraz nowe zadania, które notabene będzie można przetestować w nadchodzących otwartych beta testach.

Na oficjalnej stronie poświęconej grze Dota 2 Reborn, Valve podaje że gra otrzyma także ulepszone zarządzanie grupami, zaproszeniami, czat głosowy w tym ten skierowany do osób chcących nadawać otwarcie w celu znalezienia członków do swojej grupy.

Gracze będą w stanie także korzystać z informacji takich jak m.in. miniprofile znajomych oraz filtrować bohaterów i przedmioty bardziej efektywnie przez odnowioną przeglądarkę.

Dota 2 Reborn 03

Co więcej Dota 2 Reborn otrzyma także szczegółowe wykresy i statystyki w DotaTV, czyli kanałowi wideo poświęconemu w całości tej grze. Mistrzostwa i pojedynki również się tam pojawią, a oglądający będą mogli je w łatwy sposób zapisać za pomocą bookmarks (zakładek), w celu późniejszego obejrzenia.

Dota 2 Reborn 04

Ponieważ Valve otrzymało sygnały o trudnościach w zrozumieniu zasad gry w Dota 2, w Reborn pojawią się samouczki oraz rozgrywki z botami, które znacznie ułatwią pierwsze kroki w tej grze.

Jeśli jeszcze nie spróbowaliście tej jakże popularnej gry, to już niebawem pojawi się kolejny powód aby to zrobić.

Dota 2 Reborn 01

Dota 2 Reborn

Dota 2 Reborn 02