Home / Aktualności / gry / Dominacja w World of Tanks – wytrzymają ją tylko najlepsi

Dominacja w World of Tanks – wytrzymają ją tylko najlepsi

World of Tanks Roll outDominacja, czyli nowy tryb walki w grze World of Tanks to intensywne 10 minutowe walki. Na jej potrzeby przygotowano trzy specjalne czołgi – AMX 50 B (D), Object 140 (D) i Т110Е5 (D), każdy na najwyższym 10 poziomie.

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś okazji kierować najpotężniejszymi czołgami w World of Tanks, teraz jest dobra okazja. A jeśli jesteś doświadczonym graczem i znasz je doskonale, zastanów się dwa razy. Będziecie musieli zastosować nowe strategie i taktyki, kiedy dowiecie się więcej o nowych zasadach.

Dominacja, po raz pierwszy w historii World of Tanks, pozwala wrócić do walki po tym jak czołg gracza uległ zniszczeniu. Pojawia się wtedy specjalne menu, dzięki któremu wybieramy nową jednostkę i wracamy do walki!

Na mapach dostępne są punkty zaopatrzeniowe. Jeśli kończy Ci się amunicja lub Twój czołg dostał dużo obrażeń, lepiej się wycofać do jednej z czterech stref zaopatrzeniowych. Tam będzie można naprawić jednostkę i uzupełnić amunicję.

Jak wygrać w Dominacji? Dzięki punktom zwycięstwa. Gracze muszą zdobyć większą ich pulę od przeciwników w 10 minut. Punkty przyznawane są za niszczenie wrogich czołgów, ale również za zdobywanie flag i przetransportowanie ich do własnych stref.

Mapy i walka w trybie dominacji: