Home / Aktualności / Dogodna synchronizacja dokumentów w prywatnej chmurze czyli Transporter Sync

Dogodna synchronizacja dokumentów w prywatnej chmurze czyli Transporter Sync

Transporter SyncSerwisy oferujące bezpłatne przechowywanie plików w chmurze są w większości ograniczone. Te płatne są no właśnie, płatne i czasami dla nas niedostępne.

Z pomocą przychodzi Transporter Sync, za pomocą którego z łatwością zsynchronizujemy, uzyskamy dostęp i udostępnimy nasze pliki i dokumenty. Najnowsze wcielenie tego produktu jest dostępne jako prywatna chmura szybko synchronizująca nasze dane pomiędzy smartfonami, tabletami i komputerami osobistymi czy laptopami.

Transporter Sync pozwoli nam ze spokojem trzymać zarówno zdjęcia, muzykę, filmy, dokumenty i inne pliki w chronionej przestrzeni prywatnej chmury za cząstkę, którą płacilibyśmy za komercyjne rozwiązania tego typu.  Cena tego urządzenia została ustalona na 380zł (równowartość £78) ale nie o jest najważniejsze bowiem dzięki niemu uzyskujemy praktycznie nieograniczoną powierzchnię na nasze pliki.

Bezpłatne aplikacje dostępne zarówno dla iPhona, iPada czy urządzenia Androida pozwalają na jeszcze łatwiejszy dostęp do swoich plików. Nie należy zapominać o ochronie tych plików bez konieczności korzystania z publicznej chmury, która często posiada ukryte opłaty. Urządzenie będzie dostępne póki co w Wielkiej Brytanii oraz poprzez sklep internetowy Amazon.co.uk. Dostępność Transportera Sync w Polsce nie jest jeszcze znana.