Home / Aktualności / Dell Ultrasharp U3415W – zakrzywiony monitor idealny do grania

Dell Ultrasharp U3415W – zakrzywiony monitor idealny do grania

Tam gdziew konfiguracje wielomonitorowe pokazują swoje limitacje, tam Dell Ultrasharp U3415W je adresuje poprzez swój zakrzywiony ekran, który pokazuje swoje możliwości w grach.

Ten ciekawy monitor o przekątnej 34 cali dołącza do szeregu podobnych produktów o tej właśnie wielkości, choć w tym przypadku nie oferuje dokładnie rozdzielczości 4K (3,840 x 2,160 pikseli) lecz nieco dziwną rozdzielczość 3,440 x 1,440.

Format obrazu monitora U3415W to jak się można było spodziewać 21:9 czyli ultrapanoramiczny. Dzięki niemu uzyskamy lepsze doznania w grach zaś co do filmów to oglądając je poczujemy się jak w kinie (obraz bez pasów).

Dell Ultrasharp U3415W to także niesamowicie atrakcyjna obudowa z czarną ramką i metalową stopą, która nie dość że jest praktyczna to i wygląda stylowo.

Na dzień dzisiejszy nie znamy ani ceny ani dostępności tego monitora. Mając na uwadze wielkośc, rozdzielczość i jakośc monitorów z serii Ultrasharp na okazję byśmy nieliczyli. Być może więcej informacji i specyfikacja pojawi się już wkrótce.

 

Dell Ultrasharp U3415W