Home / Aktualności / Darmowe gry PS Plus na styczeń już są

Darmowe gry PS Plus na styczeń już są

Tak jak Games with Gold, tak darmowe gry PS plus wkraczają z nowym rokiem na konsole PS4, PS3 oraz PS Vita. Czy z nowym rokiem Sony przygotowało dla swoich fanów ciekawą paczuszkę, czy też znalały się w niej resztki świątecznej uczty, o tym poniżej.

Trzeba przyznać, że Sony udało się naprawdę zróżnicować gatunki gier w styczniowym zestawieniu, co zapewne przełoży się na satysfakcję graczy posiadających wspomniane wcześniej konsole. Co więcej, posiadacze PS VR (a właściwie PS4 z systemem VR) otrzymają dodatkową grę w postaci StarBlood Arena. Zastanawia nas w tym miejscu dlaczego Microsoft nie zaoferuje dodatkowej gry na Kinecta, którego właśnie „uśmiercił”. Z pewnością byłby to miły gest w kierunku osób posiadających ten kontroler, a które straciły właśnie źródło gier.

Wracając do gier na konsole PlayStation, posiadacze PS4 dostają za darmo – Deus Ex: Mankind Divided (ciekawy, futurystyczny RPG), Batman: The Telltale Series, Psycho-Pass: Mandatory Happiness (gra dostępna również na PS Vitę), a także Psycho-Pass: Mandatory Happiness (także na PS Vita), która trafi w gusta fanów mangi i japońskich kreskówek. 

Posiadacze PlayStation 3 z kolei będą mogli pobrać znakomitą grę z gatunku Hack’n’Slash – Sacred 3 poza przygodówką z elementami łamigłówek The Book of Unwritten Tales 2. Gry na przenośną konsolę PS VITA to wcześniej wspomniane Uncanny ValleyPsycho-Pass: Mandatory Happiness.

Styczniowe gry PS Plus to wyjątkowe tytuły, które zdobyły wyjątkowo wysokie noty krytyków (najniższa ocena to 54, zaś najwyższa 84, która należy oczywiście do Deus Ex: Mankind Divided). W związku z powyższym warto pobrać wszystkie możliwe gry na swoją konsolę przez końcem miesiąca.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.