Home / Gry / Android / Darmowa gra Catapult King z Android Play store

Darmowa gra Catapult King z Android Play store

Catapult King

Katapult King to gra przypominająca hit Androida „Angry Birds”. Przypominająca ale tylko na pierwszy rzut oka i tylko z koncepcji. Wcielamy się w niej bowiem w króla katapulty (to jednak zależy od naszych umiejętności) i ogromnymi głazami mamy strącić rycerzy znajdujących się na różnych budowlach czy to zamkach czy wieżach, które występują w postaci drewnianych lub metalowych konstrukcji (pudełek). Strzelając można korzystać z praw fizyki celując tak aby nasza kula odbiła się od przeszkody i trafiła ukrytego przecienika. schowanego np. za murami. Gdy zdobędziemy już nieco punktów (przechodząc poziomy w grze) będziemy je mogli wymienić na magię czyli kule o specjalnych właćiwościach takich jak kula meteorytowa, tornado czy inne odblokowywane właściwości. Dla niecierpliwych przewidziano opcje mikropłatności w postaci kupowania magcznych właściwości. Pózniejsze poziomy odblokowują także właściwości katapulty, która może np. obniżać się i podwyższać powodując bliższe lub dalsze strzały.

Grafika w grze stoi na wysokim poziomie, dobrze dopracowana pod względem szczegółów a animacja jest płynna (test na tablecie Samsung Galaxy Tab 2 10.1 oraz smartfonie Galaxy S2 – oba posiadają dwurdzeniowe procesory).

Muzyki w grze jest mało lub raczej w ogóle jej nie ma. Doświadczymy za to relaksacyjnych odgłosów natury oraz znudzonych przeciwników gdy będziemy zbyt długo czekali.

Catapult king można pobrać bezpłatnie ze sklepu Android. Bardzo nam ona przypadła do gustu nie tylko z powodu, że jest bezpłatna lecz głównie, że przyjemnie sie w nią gra i posiada przyjemną dla oka grafikę. Mamy nadzieję, że gra przypadnie również i wam.

Galeria

O użytkowniku admin