Home / Aktualności / Cut the Rope: Experiments teraz za darmo dla Windows Phone

Cut the Rope: Experiments teraz za darmo dla Windows Phone

Cut the Rope Experiments menuJak to się mówi darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Jeśli ten koń jest grą taką jak Cut the Rope: Experiments, której pierwsza już część była bardzo smakowitym kąskiem dla graczy, to w przypadku jej drugiej odsłony powinniśmy liczyć na co najmniej równie dobrą zabawę.

Niemniej jednak gra ta jest normalnie płatna. Tak więc nie zagłębiając się zbytnio w szczegóły promocji zalecamy jak najszybsze pobranie gry z sympatycznym stworkiem wszystkim posiadaczom usługi Windows Phone Xbox Gaming.

Dla tych, którzy nie znają tej gry, sequel Experiment jest kolejną częścią gry Cut the Rope, w której musimy karmić małego stworka słodkimi cukierkami. Rzecz w tym, iż aby to osiągnąć musimy się czasami nieźle nagłowić. Im szybciej zdobędziemy jak największą liczbę gwiazdek, tym prędzej będziemy mogli odblokować kolejne poziomy w grze.

A tych jest co nie miara, bo aż ponad 150. Experiments w odróżnieniu od swojego poprzednika zawiera poziomy inspirowane eksperymentami oraz laboratorium naukowym.

Na zakończenie musimy was przed czymś ostrzec. Gra Cut the Rope: Experiments jest bardzo wciągająca i zapewnia wielogodzinne odseparowanie gracza od świata rzeczywistego.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.