Home / Aktualności / CRYORIG H7 – wydajny i efektowny układ chłodzenia CPU

CRYORIG H7 – wydajny i efektowny układ chłodzenia CPU

Firma CRYORIG przygotowuje się do wprowadzenia do sprzedaży swojego najnowszego coolera CPU o symbolu H7, który wykorzystywać będzie rozwiązania wchodzące w skład technologii HiveFin.

Ponadto cooler CRYORIG H7 będzie zgodny z rozwiązaniem o nazwie Zera RAM Interface, dzięki czemu wysokość pamięci RAM nie powinna stanowić problemu podczas instalacji układu chłodzenia procesora w gnieździe płyty głównej.

Opisywany w niniejszej wiadomości układ chłodzenia cechuje wysokość na poziomie 145 mm, dzięki czemu powinien on zmieścić się nawet w tańszych typach obudów, których szerokość wynosi zazwyczaj około 180 mm.

Do owiewania efektownego i zarazem efektywnego radiatora posłuży zaś 120-mm wentylator z serii QF120 z funkcją PWM. Także i on korzysta z innowacyjnego rozwiązania o nazwie Quad Air Inlet, na które składa się system dodatkowych otworów w obudowie (ramce) wentylatora.

CRYORIG H7 01

CRYORIG H7 02

CRYORIG H7 03

CRYORIG H7 04

CRYORIG H7 05

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.