Home / Aktualności / Cooltek UMX1 Plus – stylowa obudowa Mini-ITX w dwóch smakach

Cooltek UMX1 Plus – stylowa obudowa Mini-ITX w dwóch smakach

Firma Cooltek zaprezentowała swoje dwie nowe obudowy typu Mini-ITX, które należą do serii UMX1 Plus. Obudowy te cechuje wysoka jakość wykonania oraz spore jak na urządzenia tej klasy możliwości.

Klienci do wyboru otrzymują bowiem dwie wersje obudów UMX1 Plus, a mianowicie wersję z oknem bocznym (UMX1 Plus-Window) oraz standardową (UMX1 Plus) bez okna bocznego, która posiada dwa „pełne” boki.

Jednym z głównych materiałów użytych do budowy obudów Cooltek UMX1 Plus jest anodyzowane aluminium w kolorze czarnym lub srebrnym. We wnętrzach ww. modeli zmieści się bez problemu standardowy zasilacz ATX, a także karty rozszerzeń o długości do 270 mm czy układ chłodzenia CPU o wysokości do 130 mm.

Ponadto firma Cooltek w ww. obudowach przewidziała miejsce dla jednego dysku o średnicy 3,5 cala orz dwóch takich urządzeń o średnicy 2,5 cala. Dodatkowo w górnej oraz tylnej części obudów znajduje się miejsce dla odpowiednio 120- oraz 80-mm wentylatorów.

Dokładne wymiary zewnętrzne modeli z rodziny UMX1 Plus wynoszą 160 x 300 x 345 mm, a ich waga to 3,2 kg.

Cooltek UMX1 Plus Mini-ITX 01 Cooltek UMX1 Plus Mini-ITX 02 Cooltek UMX1 Plus Mini-ITX 03 Cooltek UMX1 Plus Mini-ITX 04

Źródło: TechPowerUp

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.