Home / Aktualności / Obudowy / Computex 2015: Obudowy Cooler Master MasterCase zaprezentowane

Computex 2015: Obudowy Cooler Master MasterCase zaprezentowane

Cooler Master MasterCase 01

Cooler Master, tak jak pozostali producenci na Computex 2015, pracują pieczołowicie prezentując swoje produkty. 

Wśród jednych z nowości znalazły się modularne obudowy z serii MasterCase, charakteryzujące się dużą komunikowalnością, zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną.

Zapoczątkowane właśnie przez Cooler Masters i obudowy typu MasterCase, mają oddać w ręce użytkowników nie tylko personalizację wyglądu, lecz przede wszystkim rozszerzanie funkcji samej obudowy.

Korzystające z modularnej budowy umożliwia zmianę takich elementów obudowy jak m.in. przednie lub boczne panele.

Na Computex, Cooler Master zaprezentował trzy rodzaje obudów z tej serii a mianowicie MasterCase 5, MasterCase Pro 5 oraz MasterCase Maker 5 oferujące wysokość aż 460 mm.
 
Wśród opcji wyboru weryfikowalności owych konstrukcji warto nadmienić podwójne rączki służące do transportu, siatkę lub górny panel znajdującą się na górze obudowy czy drzwiczki przednie.
 
Funkcja obudów Cooler Master nazwana FreeForm ma w mniemaniu firmy zapoczątkować trend, w którym użytkownicy upgradują swoje obudowy, raczej niż je wymieniają. Stać się tak może dzięki zastosowaniu specjalnych zatrzasków a system wewnętrznego przesuwania np. klatek na dyski ma pomóc w konfigurowaniu obudowy do konkretnych zastosowań takich jak domowy serwer, chłodzenie wodne czy konfiguracje z wieloma kartami graficznymi.
 
Bez wyceny na chwilę obecną, obudowy Cooler Master z tej serii mają pojawić się na rynku już w sierpniu tego roku.
 
 Cooler Master MasterCase 02
 
Cooler Master MasterCase 04
 
Cooler Master MasterCase 03