Home / Aktualności / Ciekawa gra Extinction od Iron Galaxy już w kwietniu

Ciekawa gra Extinction od Iron Galaxy już w kwietniu

Dla wszystkich lubujących się w zwalczaniu ogromnych potworów (tym razem ogrów) szykuje się nie lada gratka w postaci najnowszej produkcji Iron Galaxy czyli gry Extinction. Gra posiada ustaloną na 10 kwietnia datę premiery, która jeśli nic się nie zmieni, zbliża się wielkimi krokami. Zostanie ona wydana zarówno na PC jak i PS4 / Xbox One.

Co więc takiego wyjątkowego w tej grze? Na pewno system walki – w końcu studio opracowało kiedyś taki hit jak Killer Instinct. Wcielając się w głównego bohatera Avil zwalczać będziemy hordy potworów takich jak ogry. W czasie walki możliwe będzie wskakiwanie na ogromnych rozmiarów monstra i skuteczne pozbywanie ich nadmiaru krwi, a w następstwie tego, życia. 

Jak podaje developer, gra Extinction dostępna będzie zarówno w bazowej (cena ok. 200 zł), jak i rozszerzonej (cena wyniesie ok. 230 zł) wersji. Dla tych, którzy będą chcieli zdecydować się na przepustkę sezonową, mamy również dobrą wiadomość. Jej osobne nabycie kosztować ma nieznacznie więcej niż dopłata do wersji standard, a mianowicie 40-45 zł.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.