Home / Aktualności / Ciekawa funkcja poczty Gmail, która pomoże w porządkach twojej skrzynki

Ciekawa funkcja poczty Gmail, która pomoże w porządkach twojej skrzynki

Wszyscy zapewne mamy setki o ile nie tysiące maili w naszych skrzynkach poczty email. Nie ważne jak pojemne, czasem zdarza się konieczność wyszukania jednej wiadomości, która znajduje się gdzieś w gąszczu wielu podobnych maili. Najnowsza funkcja poczty Gmail, która niebawem powinna dołączyć do tego oprogramowania dotyczy subskrybowanych przez nas maili, których tak naprawdę nigdy nie czytamy. 

Google postanowiło wziąć się za nas za porządki i zasugerować maile, których jego zdaniem powinniśmy zakończyć subskrypcję, tym samym oszczędzając nie tylko miejsce ale i przyspieszając wyszukiwanie w naszej poczcie Gmail wiadomości. Jeśli więc będziecie posiadać  znajdujące się w zakładce Promocje wiadomości, których nie otworzycie przez miesiąc, Google zasugeruje wam wypisanie się z owej subskrypcji.

Póki co funkja „porządkowa” jakby ją można nazwać wydaje się być obecna wyłącznie w aplikacji mobilnej na system Android oraz klasycznej webowej wersji na Windowsa. Na razie Google milczy czy, a jeśli tak to kiedy będzie ona dostępna dla systemu iOS i Mac OS.

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.