Home / Aktualności / Candy Crush Saga dostepna na smartfony Windows Phone

Candy Crush Saga dostepna na smartfony Windows Phone

candy-crush-saga-windows-phonePosiadacze Windows Phone mogą przygotować się na wiele nieprzespanych nocy a to za sprawą Candy Crush Saga, gry która uzależniła graczy na całym świecie a teraz właśnie trafiła na platformę Microsoftu.

Choć tytułowi temu zeszło trochę aby pojawić się na WP, to jednak należy się cieszyć z jego obecności na Windows Phone Store, gdzie jest on dostępny.

Gra Candy Crush Saga dostępna jest dla urządzeń Windows Phone 8 oraz WP8.1 zupełnie za darmo,i to chyba czyni tą wiadomość jeszcze lepszą.

Aby jednak pobrać tą grę należy upewnić się, że nasz smartfon ma co najmniej 512 MB pamięci RAM, co praktycznie oznacza większość jeśli nie wszystkie urządzenia Windows Phone 8 i 8.1.

Choć gra jest dostępna za darmo, to producent zdecydował się na mikropłatności, co chyba nikogo w dzisiejszych czasach nie dziwi.

Za darmo jak się mówi, można … No właśnie, nie przedłużając zachęcamy do pobrania Candy Crush Saga oraz na zamieszczanie waszych wyników w komentarzach poniżej lub na naszym forum.