Home / Gry / FPS / Kiedy będzie można zagrać w Call of Duty: Infinite Warfare multiplayer beta

Kiedy będzie można zagrać w Call of Duty: Infinite Warfare multiplayer beta

call-of-duty-infinite-warfare

Activision, studio odpowiedzialne za Call of Duty: Infinite Warfare poinformowało właśnie o dostępności multiplayer beta – testów tej gry na konsole, które mają nastąpić w pierwszej fazie już 14 października o 14 polskiego czasu. Druga część beta testów nastąpi tydzień później o 19:00 i tak jak pierwsza nie będzie dostępna dla użytkowników PC. 

Co znajdzie się w teście beta trybu wieloosobowego do Infinite Warfare, nie zostało niestety podane do wiadomości, aczkolwiek Activision ma do tego wrócić w przeciągu nadchodzących tygodni. Niemniej jednak z poniższego zwiastunu można się dowiedzieć o trzech klasach i możliwości dostosowania swojego żołnieża nieco więcej.

Call of Duty: Infinite Warfare pojawi się na komputery  PC oraz konsole PS4 i Xbox One już 4 listopada. Niebawem powinniśmy też wiedzieć nieco więcej o wymaganiach systemowych wersji PC. 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.