Home / Aktualności / Bloody M510 oraz M550 czyli budżetowe słuchawki dla oszczędnych graczy

Bloody M510 oraz M550 czyli budżetowe słuchawki dla oszczędnych graczy

Bloody, marka peryferii komputerowych celująca w graczy z ograniczonym budżetem, poszerza ofertę o dwa modele zestawów słuchawkowych z hybrydowymi membranami M.O.C.I.M510 oraz M550. Bloody M510 oraz M550 charakteryzują się stonowanym designem, który docenią fani klasycznych projektów. Obie konstrukcje wykończone są ekoskórą. Obszyto nią zarówno nauszniki, jak i pałąk wzmocniony aluminiowymi elementami.

Słuchawki M510 to konstrukcja nauszna, bardziej kompaktowa niż wokółuszne słuchawki M550. W tych drugich nauszniki wyprofilowano dla komfortu użytkowania i maksymalnego wytłumienia dźwięków otoczenia. Oba zestawy posiadają umieszczony na przewodzie mikrofon, działający w częstotliwościach 75Hz – 16kHz, o czułości -45 decybeli. Dla wygody przenoszenia, w obu urządzeniach nauszniki można obrócić o 90 stopni, a sam przewód o kwadratowym przekroju, zabezpieczającym przed poplątaniem, jest odpinany.

Najważniejszym elementem nowych zestawów słuchawkowych jest hybrydowa membrana wykonana w technologii M.O.C.I.. Do jej produkcji użyto nanorurek węglowych oraz nanowłókien specjalnie hodowanej w tym celu grzybni. Połączenie dwóch materiałów o różnej charakterystyce zaowocowało stworzeniem membrany, która zachowuje wytrzymałość metalu przy grubości kartki papieru. Dzięki temu słuchawki M510 oraz M550 generują krystalicznie czyste soprany i tony średnie. Duże, 40 milimetrowe przetworniki zapewniają .Zewnętrzna część membrany, wykonana w technologii High Flex, zapewnia jej dużą elastyczność, generując głębokie basy. Dzięki tej zaawansowanej konstrukcji, słuchawki Bloody wytwarzają spójny i czysty dźwięk w zakresie od 10Hz do 22kHZ.

Miękkie poduszki zapewniają  wygodę, nawet podczas wielogodzinnych maratonów z grami. Wykorzystując złącze mini-jack 3,5 milimetra, oba zestawy współpracują zarówno z komputerami, jak i konsolami oraz większością smartfonów.

Słuchawki M510 i M550 dostępne są w sklepach z peryferiami komputerowymi w cenach od 139 zł (M510) oraz 149 zł (M550).

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.