Home / Konsole / Black Ops III pojawi się jednak na konsole PS3 i Xbox 360

Black Ops III pojawi się jednak na konsole PS3 i Xbox 360

Black Ops III 01

Black Ops III czyli nadchodząca produkcja Activision pojawi się jednak na konsole PS3 i Xbox 360, jak się dowiadujemy z najświeższych informacji. Gra ma zadbiutować już za kilka miesięcy bo 6 listopada.

Podczas gdy głównym wykonawcą tej gry na konsole Xbox One, PS4 oraz komputery PC jest studio Treyarch (przejęte przez Activision w 2001 roku), zaś za wersje PS3 / Xbox 360 odpowiedzialne będzie Beenox i Mercenary Technology.

Niemniej jednak obie wersje oferować będą niemalże identyczne doznania jeśli chodzi o treść, nie da się nie wspomnieć o kilku kluczowych różnicach takich jak grafika. Activision wspomina także o innych różnicach jakie będą w stanie być oferowane tylko na najnowsze konsole, jednak bez żadnych konkretnych szczegółów.

Dla posiadaczy konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360 mamy jednak smutną wiadomość. Pomimo, że sama gra pojawi się na ich konsole, to wersja beta już nie. Nie wiemy dlaczego producent nie chce przetestować i tej wersji, skoro zdecydował się na jej wydanie.

A czy w czekacie na Black Ops III, czy może poprzednie części nieco was zniechęciły? Co przyciąga was do tej serii konsekwentnie przy kolejnych odsłonach z tej serii?