Home / Aktualności / Avast GrimeFighter i Avast Battery Saver – podaruj swojemu smartfonowi drugie życie

Avast GrimeFighter i Avast Battery Saver – podaruj swojemu smartfonowi drugie życie

avast-GrimeFighter
Avast GrimeFighter oraz Avast Battery Saver to dwie aplikacje dostępne dla użytkowników systemu Android, które pozwolą na ich nieco szybsze działanie.

Takie aplikacje są nie tyle mile widziane, co czasem wręcz konieczne aby nasz smartfon zyskał drugie życie bez resetowania go do ustawień fabrcznych.

Pierwsza z nich czyli Avast GrimeFighter będzie zwalczała niepotrzebne pliki i dane w smartfonie niczym tłuszcz na naszej kuchence.

W ten sposób będziemy również w stanie uwolnić nieco pamięci i miejsca a tym samym przyspieszyć cały system. Co więcej, aplikacja jest na tyle inteligentna, że usunie tylko te rzeczy, które nie będą miały negatywnego wpływu na nasze urządzenie.

Avast Battery Saver czyli druga aplikacja z opisywanego tu duetu ma za zadanie pomóc nam w ozczędzeniu ennej energii, przez co nasze urządzenie ma pracować dłużej bez potrzeby doładowania w międzyczasie.

Jak informuje nas Jude McColgan z Avast, większośc podobnych rozwiązań zamyka złe aplikacje, a przez to w zasadzie nie przedłużając czasu pracy naszego urządzenia. Avast Battery Saver uczy się od użytkownika, które aplikacje należy zamknąć tym samym pracując bardziej efektywnie.

Pobierz Avast GrimeFighter

Pobierz Avast Battery Saver