Home / Gry / Akcja / Aukcje Wargaming dla WOŚP 2014 – szczegóły

Aukcje Wargaming dla WOŚP 2014 – szczegóły

Wargaming.net logo
Firma Wargaming po raz drugi gra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. W tegorocznej akcji Wargaming ufundował dwa zestawy związane z jego największymi produkcjami, czyli World of Tanks oraz World of Warplanes.

Zestaw dla fanów WoT (World of Tanks) obejmuje aż 15 pozycji, wśród których są zarówno gadżety rzeczywiste (materialne), jak i wirtualne. Osoby licytujące walczą o zakup takich przedmiotów jak wojskowy plecak, menażkę, t-shirt J!NX z serii Sixth sense czy kody bonusowe.

Pełną listę przedmiotów jak i udział w licytacji możemy zobaczyć pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/zestaw-czolgisty-world-of-tanks-i914893

Z kolei fani WoWP (World of Warplanes) mogą licytować zestaw składający się z 7 elementów. W jego skład wchodzi m.in. torba na ramię, pendrive, plakat WoWP, t-shirt, a także materiałowa podkładka pod mysz.

Aukcja z gadżetami World of Warplanes znajduje się pod linkiem: http://aukcje.wosp.org.pl/zestaw-pilota-world-of-warplanes-i914871

Obie powyższe aukcje potrwają do 13 stycznia 2014 do około godziny 15:30. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w powyższych licytacjach, ponieważ nie tylko można stać się posiadaczem atrakcyjnych przedmiotów, ale przede wszystkim pomóc w zbiórce pieniędzy dla najmłodszych oraz seniorów.

 

Źródło: Informacja własna

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.