Home / Aktualności / Attitude One Almaz – stylowe słuchawki dla wymagających

Attitude One Almaz – stylowe słuchawki dla wymagających

 Firma Attitude One zapowiedziała wprowadzenie na rynek słuchawek o nazwie Almaz. To pierwsza seria w ofercie tego producenta, która łączy w sobie wyjątkowo nowoczesny design oraz wysoką jakość wykonania i dźwięku.

Słuchawki Attitude One Almaz na rynku pojawią się w kilku młodzieżowych kolorach, takich jak: biały, czarny, niebieski, pomarańczowy, jagodowo-różowym oraz zielony. W zestawie ze słuchawkami otrzymamy również szeroki wachlarz okablowania do podłączenia słuchawek z telefonem, radiem, komputerem itd.

W efektownie wyglądających kopułkach kryją się 40-mm przetworniki, które zainstalowane są na składanym oraz regulowanym pałąku. W zestawie znajdzie się również specjalny adapter z mikrofonem, pokrowiec na słuchawki oraz przejściówka z gniazda Jack 3,5 mm do 6,3 mm.

Sugerowana cena detaliczna (MRSP) zestawu Almaz wynosi 110 euro (+VAT), a na rynku pojawi się on w najbliższych dniach. Na swój produkt firma udziela 24-miesięcznej gwarancji.

Źródło: Attitude One

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.