Home / Aktualności / ASUS ROG G501- czyli ultrabook dla graczy

ASUS ROG G501- czyli ultrabook dla graczy

ASUS ROG G501
G501 to najnowszy dodatek do laptopów z serii Republic of Gamers , którego sercem jest procesor Intel Core i7-4720HQ 4-tej generacji oraz nowa grafika NVIDIA GeForce GTX 960M, który oferuje niesamowite wrażenia i wydajność w grach.

Ta imponująca moc jest opanowana przez technologię ASUS Hyper Cooling z dwoma niezależnymi wentylatorami, miedzianymi radiatorami skutecznie odprowadzającymi ciepło z minimalnym hałasem wentylatorów, zapewniając płynne, stałe parametry zarówno w grach i profesjonalnych zastosowań .

Dodatkowo, laptop ASUS ROG G501 posiada 15,6-calowy wyświetlacz 4K / UHD (3840 x 2160 pikseli) wykonany w technologii In-Plane Switching (IPS), który jest w stanie zapewnić szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni. Wyświetlacz produkuje również bardzo dobry kontrast i spójność kolorów, nawet patrząc z ekstremalnych pozycjach w obu kątów poziomych i pionowych.

ASUS ROG G501 02ROG G501 od Asusa jest jednym z najcieńszych na świecie laptopów, dzięki grubości wynoszącej zaledwie 20.6mm. Obudowa z kolei wykonana jest z lekkiego aluminium i jej waga wynosi zaledwie 2,06 kg. Eleganckie wzornictwo i czerwone akcenty, których kolor jest przeniesiony jest i na czerwono podświetloną  klawiatury z podświetleniem, który oferuje czuły dotyk, klawiaturę numeryczną oraz oznaczone  klawisze WASD.

ASUS ROG G501 01

Jeśli chodzi o pozostałą specyfikację laptopa ASUS ROG G501, to napędzany jest on przez  procesor Intel Core i7-4720HQ 4-tej generacji, jedną z najnowszych układów graficznych NVIDIA GeForce GTX 960M z maksymalnie 4 GB pamięci GDDR5, zapewniając ostrą, żywą grafikę i animacje w grach. Mocna karta graficzna jest również przydatna dla najbardziej wymagających i kreatywnych pomysłów w podróży.

ASUS ROG G501 03
Jeśli chciałbyś nieco doposażyć ROG G501 to można tu wspomnieć o możliwości dodania dysków SSD na PCI Express x4 (PCIe x4) dla uzyskania jeszcze większych prędkości transferu danych nawet do 1400MB / s lub opcjonalnej technologii Intel Thunderbolt, która zapewnia pojedyńczy kabel dla danych i interfejs graficzny oferujący prędkość nawet do 10Gbit / s – dwukrotnie większą przepustowość USB 3.0.

Ten ultrabook jest już na stronie ASUSA, jednak producent nie podał jeszcze żadnej ceny i dostępności tego urządzenia . Sprawdzaj nasz serwis regularnie, w celu uzyskania informacji na temat tego niezwykłego urządzenia.

ASUS ROG G501 specification