Home / Aktualności / ASUS CERBERUS – stylowy i funkcjonalny zestaw słuchawkowy dla graczy

ASUS CERBERUS – stylowy i funkcjonalny zestaw słuchawkowy dla graczy

Firma ASUSTeK Computer Inc. to jedna z największych na świecie firm produkujących podzespoły oraz peryferia komputerowe. W jej ofercie są bowiem nie tylko płyty główne czy routery, ale także sprzęt dedykowany graczom w postaci myszy, klawiatur komputerowych oraz zestawów słuchawkowych. To właśnie do tej ostatniej kategorii sprzętu należy bohater niniejszej recenzji, którym jest headset ASUS CERBERUS.

Produkt ten należy do tzw. średniej półki cenowej słuchawek z mikrofonem adresowanych dla graczy. Model z rodziny CERBERUS cechuje korzystny stosunek jakości wykonania i użytych do jego budowy materiałów, oferowanego dźwięku, a także funkcjonalności do ceny, za jaką możemy nabyć ten zestaw słuchawkowy.

ASUS Cerberus Box

1. Wstęp

Zestaw słuchawkowy ASUS CERBERUS posiada dwa przetworniki o średnicy 60 mm każdy, których impedancja to 32 Ohm. Deklarowane przez producenta pasmo przenoszenia wynosi od 20 Hz do 20 kHz.

Z kolei możliwości mikrofonu firma ASUS określa wg dwóch kategorii: microphone boom oraz In-line microphone, które wynoszą odpowiednio -45 dB +/- 3 dB i -40 dB +/- 3 dB.

Poniżej prezentujemy tabelę z danymi producenta dotyczącymi słuchawek z serii CERBERUS.


Producent: ASUS
Symbol/oznaczenie producenta: CERBERUS
Rodzaj produktu: Słuchawki z odłączanym mikrofonem
Rodzaj złącza: 2 x miniJack 3,5 mm
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon): 20 Hz – 20 kHz / 50 – 10 kHz
Impedancja: 32 Ohm
Czułość (słuchawki / mikrofon): słuchawek 105 dB / mikrofonu -40 dB +/- 3 dB (boom) lub -45 dB +/- 3 dB (In-line)
Długość przewodu / typ: 1,2 m + rozdzielacz 1,3 m (mic / audio) = max 2,5 m / materiałowy oplot
Przeznaczenie: Do notebooka/TV/PC/tabletu. Regulacja głośności na przewodzie. Miękkie, komfortowe wykończenie kopułek głośników oraz pałąka
Wymiary / waga: 182,53 x 151,6 x 101,33 mm / 266 g
Kompatybilne z systemami: Windows, MAC oraz Linux
Gwarancja: 24 miesiące
Cena: od około 195 zł

 

1. Wstęp

2. Opis zewnętrzny

3. Wrażenia z testów

4. Zakończenie (podsumowanie)Firma ASUSTeK Computer Inc. to jedna z największych na świecie firm produkujących podzespoły oraz peryferia komputerowe. W jej ofercie są bowiem nie tylko płyty główne czy routery, ale także sprzęt dedykowany graczom w postaci myszy, klawiatur komputerowych oraz zestawów słuchawkowych. To właśnie do tej ostatniej kategorii sprzętu należy bohater niniejszej recenzji, którym jest headset ASUS CERBERUS. …

Ocena końcowa

Jakość wykonania
Jakość dźwięku (gry)
Jakość dźwięku (muzyka)
Funkcjonalność
Wyposażenie

Podsumowanie : Zestaw słuchawkowy ASUS CERBERUS to propozycja nie tylko dla graczy, która udowadnia, że markowe słuchawki z mikrofonem mogą łączyć wysoką jakość wykonania i dźwięku z przystępną ceną oraz funkcjonalnością.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
89

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.