Home / Aktualności / Assasin’s Creed Unity patch 4 – kolejna ważna aktualizacja gry

Assasin’s Creed Unity patch 4 – kolejna ważna aktualizacja gry

Assasins Creed Unity patch 4

Aktualizacja: Niestety niedługo po tym jak uzyskaliśmy informację, że najnowsza łatka będzie dostępna pojawiła się kolejna o tym, że w trosce o wyeliminowanie większej ilości błędów Ubisoft poinformował, o tego patcha w bliżej nieokreśloną przyszłość. No cóż chyba szybciej przyjdzie odłożenie pieniędzy na nową konsolę i kupno najnowszego Assasina właśnie na nią.

Assasin’s Creed Unity patch 4 został dziś właśnie udostępniony przez Ubisoft, zaznaczając kolejny kamień milowy w eliminacji błędów w grze po jej premierze.

Gracze głęboko poirytowani szeregiem niedoróbek nie doczekali się ich poprawy nawet w poprzedniej łatce Patch 3, o której niedawno temu pisaliśmy.

No nic, Ubisoft najwidoczniej miało dużo pracy z ilością błędów w grze i postanowiło te najbardziej istotne poprawić na końcu. Tak więc  Assasin’s Creed Unity patch 4 adresować ma błędy takie jak stabilność i wydajność gry, jak również tryb sieciowy oraz problemy z połączeniem z serwerami Ubisoftu.

To tylko część poprawek nad którymi pracowali programiści firmy, a ona sama zaleciła dodatkowo posiadaczom kart AMD zainstalowanie najnowszych sterowników dla optymalnej wydajności najnowszego Assasina.

Wszyscy z oczekiwaniem wypatrują końca problemów z tą grą, aby w końcu móc cieszyć się samą rozgrywką w tym trybem co-op wyróżniającym tą część od jej poprzednich.

Jeśli gracie w Assasin’s Creed Unity i zastosowalście najnowszy patch, dajcie nam znać czy waszym zdaniem wszystkie problemy zostały już rozwiązane.