Home / Peryferia / Słuchawki / ART AP-B21 – efektownie wyglądające słuchawki sportowe

ART AP-B21 – efektownie wyglądające słuchawki sportowe

ART-AP-B21-W biegu

Bezprzewodowe, douszne słuchawki ART AP-B21 to ciekawe połączenie stylowego designu z funkcjonalnością przy wykonywaniu sportu, które w tym przypadku łączy się z urządzeniami mobilnymi za pomocą modułu Bluetooth.

ART AP-B21 zostały przygotowane z myślą o osobach, które lubią aktywnie spędzać czas i równocześnie cieszyć się ulubioną muzyką. Niewielkie rozmiary i elastyczny pałąk zapewnią wygodę odsłuchu w trakcie biegania.

Model AP-B21 wyposażony został w moduł Bluetooth 4.0, zatem nie będzie problemu z przeszkadzającym w trakcie ćwiczeń przewodem. Ponadto, słuchawki mogą być sparowane z dwoma urządzeniami jednocześnie, dzięki temu szybko możemy przełączyć się między telefonem a tabletem.

Jako jedno z możliwych zastosowań, gdzie producent widzi swój produkt to ich użycie przez biegaczy. Dyskretne rozmiary i minimalistyczny design sprawia, że pasują do  sportowego ubioru. Magnetyczne mocowanie pozwala na umieszczenie słuchawek w pałąku.

Szereg przycisków umożliwia komfortową obsługę urządzenia, wśród których należy wymienić zmianę głośności, możliwość przełączania utwórów, czy odbierania połączeń przychodzących. Wbudowany mikrofon z kolei pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności wyciągania telefonu, rorszerzając użycie tych słuchawek podczas jazdy samochodem.

Słuchawki ART AP-B21 oferują pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz, a ich impedancja wynosi 32 Ohm. Czułość to z kolei  115 dB.

ART AP-B21 dostępne są w kolorach czarno-czerwonym i srebrno-czarnym (ART AP-B21-S) w cenie 99 zł, a sam produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

ART-AP-B21 ART-AP-B21-S