Home / Aktualności / ART AP-B01 czyli niedrogie słuchawki z technologią Bluetooth

ART AP-B01 czyli niedrogie słuchawki z technologią Bluetooth

ART AP-B01 to najnowsze słuchawki bezprzewodowe wykorzystujące technologię Bluetooth. Mając jeszcze w pamięci recenzję przewodowych słuchawek z mikrofonem ART AP-59B jesteśmy pewni, że i te poradzą sobie na rynku ze sprzedażą.

Słuchawki ART AP-B01 korzystają ze standardu Bluetooth 2.1, wspomaganego przez technologię EDR. Mile widziany byłby tu Bluetooth 3 lub 4.0 lecz być może podyktowane to było ceną. Ten produkt firmy ART dobrze sprawdza się w połączeniu z urządzeniami mobilnymi, takimi jak smartfony, tablety czy laptopy. W prawej muszli słuchawek wbudowano mikrofon, który pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych i wideokonferencji.

Błyszczący, regulowany pałąk ART AP-B01 można łatwo złożyć. Dzięki temu słuchawki zmieszczą się w niewielkiej torbie czy plecaku. Wygodne muszle zostały pokryte miłym w dotyku materiałem imitującym skórę.

Producent postarał się także o rozszerzenie funkcjonalności AP-B01 umieszczając na obudowie przyciski regulacji głośności i włącznik. Konstrukcja słuchawek pozwala na wygodne odbieranie połączeń przychodzących, bez wyjmowania telefonu z kieszeni czy torebki.

 ART AP-B01 można podłączyć do źródła dźwięku również za pomocą wtyczki mini-jack. Ładowanie wbudowanych akumulatorów odbywa się za pomocą złącza mini USB. Oba przewody są częścią zestawu.

 Jeśli chodzi o pasmo przenoszenia to w przypadku tych słuchawek wynosi ono 20 Hz – 20 KHz, impedancja to 32 Ohm, czułość 115 dB, a zasięg sygnału Bluetooth to ok. 10 m.

 Słuchawki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej (AP-B01) i białej (AP-B01-W) i są one objęte 2 letnią gwarancją. Cena detaliczna ART AP-B01 wynosi  79 zł.

AP-B01
AP-B01-W