Home / Aktualności / ARCHOS 50b Platinum oraz 40 Cesium – dwa smartfony debiutujące na IFA 2014

ARCHOS 50b Platinum oraz 40 Cesium – dwa smartfony debiutujące na IFA 2014

Archos tak jak każda poważana marka musi pochwalić się czymś nowym na targach corocznych IFA.

Jeśli chodzi o smartfony firma ta ma do zaoferowania dwa modele: 50b Platinum oraz 45c Platinum, z których pierwszy działa pod kontrolą systemu Android, zaś drugi systemu Windows.

Najnowszy model smartfona – ARCHOS 50b Platinum bazuje na 4-rdzeniowym procesorze i wyposażony jest w 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD. System operacyjny 50b Platinum uaktualniony został do wersji Android KitKat.

Dodatkowo smartfon obsługuje dwie karty SIM i aparat 8MP z autofokusem z tyłu urządzenia i 2MP z przodu z wbudowaną lampą błyskową.

Przechowywanie danych i plików multimedialnych umożliwia wbudowana karta microSD o pojemności 8GB. Tylna obudowa 50b Platinum dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych.

Firma ARCHOS zapowiada również wprowadzenie smartfona 45c Platinum – mniejszej wersji modelu 50b Platinum. Oba modele dostępne będą w sprzedaży od września w sugerowanej cenie detalicznej: 50b Platinum – 539 zł, 45c Platinum – 449 zł.ARCHOS 50b Platinum

ARCHOS 40 Cesium – wydajny i przystępny cenowo smartfon z systemem Windows Phone 8.1. Urządzenie pracuje na 4-rdzeniowym procesorze z serii Snapdragon 200 i wyposażone jest w 4-calowy wyświetlacz.

Tylna obudowa dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych. 40 Cesium pojawi się w sprzedaży we wrześniu w sugerowanej cenie 329 zł.

Archos 40 Cesium