Home / Aktualności / Archos 50 Platinum – jaki jest naprawdę

Archos 50 Platinum – jaki jest naprawdę

Rozrywka

Smartfon jest wyposażony w dość słabe podzespoły, wiec nie możemy liczyć na żadne wodotryski. Dodatkowo mizerna ilość wbudowanej pamięci, oraz fakt, iż nie każda aplikacja instaluje sie na karcie pamięci powoduje chroniczny brak miejsca i problem z instalacją.

Jest to tym bardziej irytujące, że mechanizm sklepu play nie zatrzymuje sobie pobranego pliku instalacyjnego gry tylko ponownie ją pobiera, gdy zabrakło nam kilka MB miejsca na karcie pamięci(wbudowanej). Przy Grach po 150- 200 MB i limicie danych od dostawcy internetu nie musze chyba wyjaśniać, jakie są efekty.

archos 50 Platinum pamięć 1
archos 50 Platinum pamięć 2

aero2

Prędkość połączenia internetowego przetestowaliśmy za pomocą Aero2, i podajemy go jedynie referencyjnie oraz potwierdzenia, że Archos 50 Platnum obsługuje pasmo wymagane przez kartę SIM Aero2. . Prędkość zależeć będzie m.in. od tego gdzie będiemy używać tego darmowego internetu.

1. Wstęp i specyfikacja
2. Wygląd zewnętrzny
3. System i domyślne aplikacje
4. Aparat, Radio i przykładowe zdjęcia
5. Rozrywka
6. Testy wydajności i baterii
7. Podsumowanie

Rozrywka Smartfon jest wyposażony w dość słabe podzespoły, wiec nie możemy liczyć na żadne wodotryski. Dodatkowo mizerna ilość wbudowanej pamięci, oraz fakt, iż nie każda aplikacja instaluje sie na karcie pamięci powoduje chroniczny brak miejsca i problem z instalacją. Jest to tym bardziej irytujące, że mechanizm sklepu play nie zatrzymuje sobie pobranego pliku instalacyjnego gry …

Ocena końcowa

Wygląd
Ekran
Jakość rozmów
Kamera
Oprogramowanie
Wydajność
Cena

OK

Podsumowanie : Słowem podsumowania Archos 50 Platinium nie jest złym urządzeniem, na miano rewolucyjnego czy wybijającego się na tle konkurencji pod wieloma względami również.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
61

O użytkowniku Hubert Andruszewski

Pasjonat komputerowy, motoryzacyjny z zacięciem łowieckim. Gadżety to jego chleb powszedni. Dlatego właśnie technologia sprawia mu tyle przyjemności.