Home / Aktualności / Archos 50 Platinum – jaki jest naprawdę

Archos 50 Platinum – jaki jest naprawdę

System i domyślne aplikacje

Archos 50 Platinium opiera się na systemie Android w wersji 4.1.2. Nie najnowsza wersja systemu troszkę rozczarowuje działa jednak przyzwoicie i bez awarii.

System jest bardzo delikatnie ale nieźle doposażony przez producenta. Ekran główny to niezmieniony Android 4.1.2, podobnie jak wszelkie menu i opcje. Menu działa przyzwoicie. Jest widoczne lekki e klatkowanie.  Niestety procesor to nie potwór wydajności.

aplikacje_1
ekran_startowy
pasek_gorny

Dodatkowe elementy systemu dotyczą tylko zarządzania dwoma kartami SIM. W tym kierunku został również zmodyfikowany dialer telefoniczny i aplikacja do wiadomości SMS/MMS.

Dialer telefoniczny czystego androida dla mnie osobiście jest nie do zaakceptowania i używam na codzień ExDialer. Nie ma on jak sie okazało najmniejszego problemu z obsługą dwóch kart SIM.

Aplikację dodane przez producenta to:

Archos muzyka – dość klasyczny odtwarzacz muzyki z wbudowanym korektorem dźwięku. Całkiem przyjemny i przejrzysty.


Archos Video – bardzo fajny odtwarzacz video, odtwarzający wiele formatów, wspierający obsługę napisów oraz ich pobieranie.


Radio FM – program do obsługi wbudowanego radia FM- bez jakiegoś większego polotu – ma co ma mieć. O tym dalej.

 


GPS

Czułości modułu GPS nie można nic zarzucić. Szybko lokalizuje satelity i wyznacza pozycje.

1. Wstęp i specyfikacja
2. Wygląd zewnętrzny
3. System i domyślne aplikacje
4. Aparat, Radio i przykładowe zdjęcia
5. Rozrywka
6. Testy wydajności i baterii
7. Podsumowanie

System i domyślne aplikacje Archos 50 Platinium opiera się na systemie Android w wersji 4.1.2. Nie najnowsza wersja systemu troszkę rozczarowuje działa jednak przyzwoicie i bez awarii. System jest bardzo delikatnie ale nieźle doposażony przez producenta. Ekran główny to niezmieniony Android 4.1.2, podobnie jak wszelkie menu i opcje. Menu działa przyzwoicie. Jest widoczne lekki e …

Ocena końcowa

Wygląd
Ekran
Jakość rozmów
Kamera
Oprogramowanie
Wydajność
Cena

OK

Podsumowanie : Słowem podsumowania Archos 50 Platinium nie jest złym urządzeniem, na miano rewolucyjnego czy wybijającego się na tle konkurencji pod wieloma względami również.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
61

O użytkowniku Hubert Andruszewski

Pasjonat komputerowy, motoryzacyjny z zacięciem łowieckim. Gadżety to jego chleb powszedni. Dlatego właśnie technologia sprawia mu tyle przyjemności.