Home / Telefonia mobilna / Aktualizacja Android 5.0.2 dla HTC One M9 już dostępna

Aktualizacja Android 5.0.2 dla HTC One M9 już dostępna

HTC One M9

Posiadacze najnowszych smatfonów HTC a w szczególności flagowego modelu będą dziś usatysfakcjonowani, jako że aktualizacja Android 5.0.2 dla HTC One M9 jest już dostępna poprzez OTA.

Jeśli zatem wasz smartfon nie zasygnalizował wam tego jeszcze to można to zrobić ręcznie, a właściwie trzeba.

Aktualizacja Android 5.0.2 dla HTC One M9 usprawnia trzy ważne rzeczy w tym smartfonie, a mianowicie aparat, czas pracy na baterii oraz problemy z przegrzewaniem.

Jeśli chodzi o aparat, to dzięki owej aktualizacji poprawione zostało automatyczne naświetlanie, redukcja szumów i rozmycia przy słąbym oświetleniu (zdjęcia wyglądają teraz ostrzej i posiadają więcej szczegółów), a także zredukowano znacznie nasycenie fotek kolorami żółtym i zielonym.

Czas pracy na baterii jest ważny dla każdego użytkownika, nie tylko HTC One M9, lecz tu przy okazji aktualizacji usprawniono obsługę aplikacji Facebook i YouTube, dzięki czemu czas pracy smartfonu przy korzystaniu z nich powinien ulec poprawie.

Trzecią wspominaną przez nas zmianą w stosunku do poprzedniej wersji oprogramowania jest wyeliminowanie nagrzewanie się urządzenia podczas jego ładowania. Cieszymy się, że HTC wzięło się także za tą bolączkę.

Mamy nadzieję, że informacje z tej wiadomości przekonały was do jak najszybszego zaktualizowania waszej M9-tki, gdyż jak sami widzicie warto.