Home / Aktualności / Aktualizacja 9.5 do World of Tanks – nowe mapy oraz pojazdy wzbogacają rozgrywkę

Aktualizacja 9.5 do World of Tanks – nowe mapy oraz pojazdy wzbogacają rozgrywkę

Firma Wargaming informuje, że aktualizacja 9.5 do World of Tanks została dziś udostępniona w Europie i Stanach Zjednoczonych. W Azji premiera obędzie się 23, a w Korei 30 grudnia. Niniejszy dodatek o symbolu v.0.9.5 #19 przynosi ze sobą 10 czołgów angielskich, 3 nowe mapy oraz unikatowy system misji osobistych.

Najnowsza aktualizacja to przede wszystkim imponujące niszczyciele czołgów “Jej Królewskiej Mości”. Poczynając od 5’ego poziomu, nowa linia dodaje wyjątkowe maszyny takie jak Archer z odwróconym działem, silnego i zwinnego Charioteera, czy FV4005 Stage II. Poza tym do gry włączone zostały 3 czołgi średnie wliczając w to znanego Sherman Firefly, Sherman II oraz Granta. Fani lekkich czołgów powinni poczuć się zadowoleni z możliwości poprowadzenia M2 i Stuart I-IV.

Poczynając od 15 stycznia 2015, wirtualni czołgiści będą mogli uczestniczyć w misjach osobistych. W odróżnieniu do obecnego systemu, wyzwania osobiste pozwolą graczom wybrać zadania, które chcą ukończyć. Co istotne, misje osobiste nie będą miały limitów czasowych. Wraz z ich przechodzeniem czekają zróżnicowane nagrody np. unikatowe czołgi, medale czy możliwość odblokowywania załóg żeńskich. Co interesujące część z portretów użytych w grze bazuje na koleżankach z firmy Wargaming.

Aktualizacja 9.5 do World of Tanks to również 3 nowe mapy do walki – zniszczona osada Mittengard, opuszczone miasto Ghost Town i pokryty śniegiem Winterberg.

Opisywana w niniejszej wiadomości aktualizacja wymaga pobrania 1221 MB danych.

Aktualizacja 9.5 do World of Tanks

Źródło: Informacja prasowa, informacja własna

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.