Home / Aktualności / Aktualizacja 9.14 do World of Tanks przynosi szereg istotnych zmian!

Aktualizacja 9.14 do World of Tanks przynosi szereg istotnych zmian!

Firma Wargaming z radością informuje, że aktualizacja 9.14 jest już dostępna dla graczy World of Tanks na komputerach osobistych. To rozszerzenie przynosi ze sobą znaczącą poprawę fizyki gry oraz dźwięku, nowe 24 modele HD czołgów oraz nową mapę dla trybu rozwałka – Ravaged Capital.

Nowy silnik dźwiękowy – Audiokinetic Wwise – przenosi generowanie efektów na oddzielny rdzeń procesora. Zwiększa to ogólną wydajność gry na obecnych konfiguracjach oraz rozszerza scenę dźwiękową World of Tanks. Od tej aktualizacji można usłyszeć rozmaite odgłosy z od 10 do 30 różnych źródeł, co daje lepsze rozeznanie na polu walki. Efekty były nagrywane używając prawdziwych czołgów na poligonach wojskowych. Zmiany w fizyce przede wszystkim odnoszą się do czołgów, dzięki czemu można nimi kierować jeszcze bardziej realistycznie. Dowódcy nauczą się nowych manewrów związanych z gwałtownym skręcaniem i blokowaniem gąsienic. Lekkie czołgi są teraz bardziej zwinne, przez co można wykorzystać w pełni ich potencjał.

– Wydatne zmiany w fizyce i dźwięku były bardzo oczekiwane przez naszych fanów, mówi Sergey Laptenok, dyrektor wydawniczy World of Tanks. – Stały się one możliwe dzięki opiniom społeczności, a my dostarczyliśmy zmiany, które jeszcze bardziej przybliżają gracza do serca akcji –

Warto zapoznać się też z nową mapą Paryża z okresu II Wojny Światowej.

Aktualizacja 9.14 do World of Tanks pobierze się na nasze komputery po uruchomieniu klienta gry, a jej objętość to 852,5 MB.

WoT 9.14 - instalator

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.