Home / Konsole / Aktualizacja 2.50 dla PlayStation 4 pojawi się już jutro

Aktualizacja 2.50 dla PlayStation 4 pojawi się już jutro

PlayStation 4 2.50 Update
Długo oczekiwana aktualizacja 2.50 dla PlayStation 4 o nazwie „Yukimura” pojawi się już jutro jak oficjalnie poinformowało Sony.

Wśród nowości i zmian zaoferuje możliwość bezpośredniego wskoczenia do gry ze stanu uśpienia czy wstrzymanej gry, backupu systemowego i jego odzyskiwania na nośnik USB czy rozszerzać spełecznościowe funkcje konsoli.

Inne, lecz wcale nie mniej ważne funkcje jakie ktualizacja 2.50 dla PlayStation 4 ze sobą wniesie to zweryfikowane konta z znaczkiem potwierdzającym ich autentyczność na styl te jakie mają znane osoby,a developerzy, producenci, projektanci i menadżerowie społecznościowi otrzymają teżspecjalne badge, odróżniające ich od reszty użytkowników i potwierdzające ich autentyczność.

Podoba nam się również możliwość bezpośredniego przesyłania filmików do serwisu Dailymotion, zrzutów ekranu trofeów przez przyciśnięcie przycisku Share, czy też wyszukiwania znajomych z Facebooka mających także konta PSN i dodawanie ich właśnie w taki sposób do listy przyjaciół.

Jak podaje PlayStation blog wśród szeregu mniejszych funkcji aktualizacji 2.50 dla PS4 znalazły się te umożliwiające znajdowanie znajonych grających w te same co my gry, przyłanczania się do znajomych bezpośrednio zaktualności (nowinek), funkcje text-to-speach dla wszystkich elementów graficznego interfejsu użytkownika, jak i dowolne dostosowywanie przycisków kontrolera DUALSHOCK 4, o którym juz pisaliśmy nieco wcześniej.

Także jak widzicie jest sporo zmian i nowych funkcji w tej aktualizacji, założę się że część z was czekała na nie od czasu kupna konsoli lub przynajmniej kilka dobrych miesięcy. No nic, lepiej późno niż wcale.