Home / Aktualności / Aktualizacja 1.8 „Resistance” do The Division już jutro

Aktualizacja 1.8 „Resistance” do The Division już jutro

Fani gry Tom Clancy’s The Division zapewne już zacierają ręce, bowiem jutro zgodnie z zapowiedzią Ubisoftu trafi kolejna aktualizacja 1.8 „Resistance”, która tak jak poprzedzania dostępna będzie za darmo. Razem z updatem twórcy oferują kolejny darmowy weekend rozpoczynający się 7 grudnia, a w którym będzie można przetestować grę przez 6 godzin lub do osiągnięcia 8 poziomu doświadczenia.

Wśród nowości dostępnych z tą aktualizacją będzie nowy obszar West Side Pier, a wraz z nim Resistance  – tryb PvE oraz Skirmish – tryb PvP, gdzie gracze staną w szranki z samymi sobą. Nowością jest ponadto nowa mechanika przeciwników w Underground jak również optymalizacja systemu wyposażenia, dzięki któremu gracze polepszą swoje statystki z wykorzystaniem ulubionej broni.

Nowe tryby na mapie West Pier:

 

  • Resistance (PvE) – W trybie Resistance, po raz pierwszy w grze różne frakcje NPC będą ze sobą współpracowały w jednym celu – eliminacji agentów The Division. Gdy ich pokonamy, będziemy mogli zdobyć wyposażenie, które posłużyć może do stworzenia systemu obronnego lub rozszerzenia pola walki. Zadaniem gracza będzie znalezienie najlepszej strategii na pokonanie kolejnych fal ataków.
  • Skirmish (PvP) – Skirmish, tryb w którym dwie czteroosobowe drużyny będą ze sobą współzawodniczyć w celu zdobycia jak największej ilości „killi” przed upływem wyznaczonego czasu. Drużyny zdobywają punkty za każdego wyeliminowanego przeciwnika.

Wracając do darmowego weekendu należy wspomnieć, że testując grę mamy do dyspozycji wszystkie trzy dodatki do gry Underground, Survival i Last Stand, a ponadto Ubisoft oferuje niżki na samą grę oraz przepustkę sezonową. Darmowy weekend The Division dostępny będzie zarówno na konsolach (PS4 i Xbox One) jak i PC.

 
 
 
 
 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.