Home / Aktualności / Monitory / Acer H257HU – ciekawy 25 calowy monitor 2K z bardzo cienką ramką

Acer H257HU – ciekawy 25 calowy monitor 2K z bardzo cienką ramką

Acer H257HU

Acer H257HU jest ciekawym, 25 calowym monitorem o rozdzielczości WQHD (2560 × 1440 pikseli), konstrukcją praktycznie bez szpecącej ramki, który oferuje wyjątkowe wrażenia wizualne dla gier, filmów i profesjonalnych zadań, które można osiągnąć wykorzystując mniej miejsca na biurku.

Wykonany z wypolerowanego metalu monitor, cechuje także przyjemna dla oka aluminiowa ramka, a całość oferuje dobrą alternatywę dla pojedynczego, jak w przypadku konfiguracji wielomonitorowych używania. Dzięki zastosowaniu technologii IPS ekran monitora Acer H257HU, produkt ten oferuje 178 stopniowe kąty widzenia, zarówno poziomych i pionowych płaszczyznach.

Pomimo małej 25 calowej konstrukcji, Acer H257HU dostarczy technologię audio najwyższej klasy, a dzięki wsparciu dźwięku przestrzennego DTS, uzyskiwany dźwięk jest bez zniekształceń, zarówno jeśli chodzi o jakość basów i klarowność wokalu. Co więcej, technologia True Harmony tego Acera poprawia bilans częstotliwości co słyszalne jest przy oglądaniu filmów, graniu i słuchaniu muzyki.

Technologia Acer Flickerless użyta tutaj pomaga wyeliminować migotanie ekranu przez stabilne dostarczanie energii, Acer Low dimming automatycznie ściemnia obraz poprzez zmniejszenie jasności ustawień w celu zmniejszenia zmęczenia oczu, natomiast Acer ComfyView zapobiega odbijaniu obiektów od źródeł światła w otoczeniu na panelu wyświetlacza.

Acer H257HU z dumą oferuje 100 procentowe odwzorowanie gamy kolorów sRGB, która zapewnia wysoki poziom dokładności kolorów i reprodukcji przestrzeni, tak potrzebną przy profesjonalnych zastosowaniach. Standardem jest również regulacja kolorów w 6-osiowej płaszczyźnie, pozwalająca łatwo dostosować kolor, temperaturę i nasycenie.

Monitor nie ma problemu dostarczyć 16,7 miliona kolorów, a także współczynnika kontrastu 1000: 1 i 350 cd / m2, w celu zapewnienia szczegółowej i wysokiej jakości obrazu. Czas reakcji 4ms i opcja ustawiania ostrości to kolejny miło widziana cechy tego monitora, która i tu jest obecna.

Wśród połączeń należy wspomnieć o porcie HDMI 2.0, DVI, DisplayPort 1.2 i Mini DisplayPort. Nowa wersja HDMI 2.0 zwiększa przepustowość do 18Gbps w celu bezproblemowego przenoszenia treści 4K lub wyższej przy 60 klatkach na sekundę dla jeszcze mocniejszego dźwięku i bardziej wyraźnego obrazu.

Acer H257HU jest już dostępny do 369,99 dolarów lecz na chwilę obecną nie wiemy w jakiej cenie i kiedy monitor ten miałby się pojawić w Polsce.